قوانین و مقررات

خواهشمند است قبل از استفاده از این پایگاه اینترنتی تمامی شرایط و ضوابط ذیل را بخوانید چرا که استفاده شما دال بر قبول تمامی موارد آن است. این تذکر قانونی ناظر بر کلیه محتویات پایگاه اینترنتی شرکت میخ پرچ ایران (سهامی خاص) می‌باشد. تمام حقوق مادی و معنوی مربوط به محتوای این پایگاه، از جمله کلیه تصاویر و متون موجود متعلق به شرکت میخ پرچ ایران (سهامی خاص) بوده و مشمول حمایت های مقرر در قانون تجارت الکترونیک می‌باشد. به روزرسانی و تجدید نظر در هر یک از موارد در حیطه اختیارات این شرکت بوده و لازم است جهت استفاده از پایگاه اینترنتی در هر مراجعه، قوانین و مقررات تدوینی آن دیده شود. چرا که ملزم به رعایت و قبول آنها هستید.

حریم خصوصی

این شرکت با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های این شرکت قانونی و مبتنی بر قوانین حاکم صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فقط فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. این شرکت برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده می کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند با شرکت تماس گرفته و به اطلاع برسانند تا از لیست مربوطه خارج شوند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را به مسئولین این شرکت اطلاع داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. این شرکت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورده اما در صورت حمله های اینترنتی و … این شرکت هیچ مسئولتی را نمی پذیرد.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا را از خود سلب می‌کند. این شرکت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای این شرکت وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

خسارت در هنگام حمل و نقل

تمامی محصولات این شرکت درب انبار تهران و یا کارخانه به فروش می‌رسند. این شرکت تنها جهت سهولت فرایند حمل همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب مشتری و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل می‌باشد.

شرط عدم مسئولیت

اطلاعات موجود در این پایگاه به منظور مراجعه همگان تهیه گردیده و گرچه تلاش می‌شود اطلاعات مزبور به روز و درست باشد اما شرکت میخ پرچ ایران (سهامی خاص) درستی و کامل بودن محتوای آن یا هرگونه بروز خسارت احتمالی به دلیل استفاده از این پایگاه اینترنتی را نمی‌پذیرد و مسئولیتی در قبال آن به عهده نمی‌گیرد. شرکت میخ پرچ ایران این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که دسترسی به پایگاه اینترنتی خود را در هر زمان قطع و یا اطلاعات منتشر شده در آن را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد.
اگر شما تصمیم به تماس با شرکت میخ پرچ ایران گرفته و بخواهید اطلاعات، پیشنهادات و یا سوالاتی مطرح نمایید، به اطلاع شما می‌رسانیم که تمامی این اطلاعات، غیرمحرمانه تلقی گردیده و شرکت میخ پرچ ایران هیچ مسئولیتی در قبال پاسخ‌دهی نسبت به آن نداشته و این اجازه را دارد که اطلاعات، پیشنهادات و سوالات شما را پخش یا منتقل نموده و یا نسبت به ساخت، تولید و فروش محصولات خود براساس آن اقدام نماید.

کلمه مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس دکمه enter را فشار دهید.