شركت توليدی و صنعتی ميخ پرچ ايران (سهامی خاص) در سال ۱۳۶۱ تاسيس و با تجهيز خطوط تولید با جديدترين تكنولوژی روز آلمان (غربی) شروع به فعاليت نموده است.

پس از گذشت نزدیک به چهار دهه فعاليت در صنعت توانسته‌ایم پاسخگوی نیازهای واحـدهای مختلف بوده و با نگـرش بر توسعـه محصولات و راه‌اندازی خطوط تولید جدید و بهره‌گیری از ماشين آلات پیشرفتـه، توليد انواع میخ پرچ‌ها (آلومینیومی و مسی)، پرچ‌های توپر و نیمه پر چکشی (آلومینیومی، مسی، برنجی، فولادی)، قطعات محوری، مقاطع آلومینیومی (پروفیل و لوله‌های آلومینیومی)، پیچ‌های سرمته‌ای، ام دی اف و سایر پیچ‌ها باعث رضایت مشتریان خود باشیم و با این اقدام به شعار همیشگی خود – اتصالی پایدار – جامه عمل بپوشانیم .
شرکت میخ پرچ ایران همواره در صدد دستیابی به رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات لازم و توانمندسازی نیروهای متخصص خود بوده و برای رسیدن به این هدف که همانا رشد و شکوفایی هر چه بیشتر صنایع کشور عزیزمان می‌باشد، تلاش می‌کند. سخت‌کوشی و پشتکار، مهارت، صداقت و خلاقیت به عنوان ستون‌های مستحکم بنای شرکت در جهت تحقق اهداف عالی آن است. نهایتاً مشتری‌مداری و جلب رضایت آنها به مثابه مهم‌ترین هدف شرکت بوده و در این راه از مصرف‌کنندگان و مشتریانی که با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود، ما را در راه رسیدن به اهداف متعالی شرکت یاری می‌رسانند، همواره سپاسگزار هستیم.

چشم انداز

این شرکت با تکیه بر دانش فنی روز و تجارب چندین دهه گذشته خود در صنایع مفتولی، چالش‌های جدید را بررسی و به حل مشکلات پیش رو می‌پردازد که همین امر موجب تکامل محصولات و الهام بخش نوآوری‌های آینده خواهد شد .

واحـد كنتـرل كيفـيت

مديران و متخصصين شركت توليدی و صنعتی ميخ پرچ ايران اعتقاد راسخ دارند كه كنترل كيفی دقيق، بهبود مستمر و تضمين كيفيت محصولات، فوق العاده حائز اهميت می‌باشد . بنابراين از آموزش كاركنان، رعايت استانداردهای مرسوم و كاليبراسيون ابزارها و دستگاه‌ها بهره گرفته و محصولات توليدی شركت در كليه مراحل توليد از ورود مواد اوليه تا بسته بندی نهايی مورد كنترل كيفی دقيق و مستمر قرار مي‌گيرند که در همین راستا دو ایزوی IATF 16949 و 9001 از شرکت توف نورد آلمان اخذ گردیده است .

منشـور زيسـت محيطـی شركـت

شركت توليدی و صنعتی ميخ پرچ ايران باور دارد مسائل زيست محيطی از اهميت شايانی برخوردار است و رعايت آنها را سرلوحه فعاليت‌ها و برنامه‌ريزی‌های كوتاه مدت و دراز مدت خود قرارداده است.
همچنين اين شركت خود را در برابر نسل‌های آينده متعهد دانسته و به همين منظور به طور مداوم از فناوری روز اعم از نوسازی و نو‌آوری دستگاه‌های توليد تا به‌كارگيری موادی كه با محيط زيست سازگاری بيشتری دارند، بهره می‌گيرد.

واحـد طرح و توسعه

شركت توليدی و صنعتی ميخ پرچ ايران از آغاز تأسيس خود همواره كوشيده است در زمينه نوآوری و ابداع طرح‌های جديد تحقيق و توسعه پيشگام باشد، به همين سبب با ياری گرفتن از مهندسين كارآزموده و دلسوز، بازديد مداوم از نمايشگاه‌های داخلی و خارجی توسط مديران شركت و كسب اطلاعات جديد در مورد ماشين‌آلات، استفاده از آخرين فناوری روز دنيا و رعايت استانداردهای ملی و جهانی كه منجر به ارتقای سطح كيفيت محصولات گرديده توانسته است رضايت مشتريان خود را به دست آورد .

گواهینامه‌ها

کلمه مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس دکمه enter را فشار دهید.